. . .   M A S A Ż   . . .   P R O S T A T Y   . . .
Masaż Prostaty

Prostata, zwana inaczej gruczołem krokowym jest częścią składową męskiego układu płciowego. Składa się z około 50 gruczołków, które uwalniają wydzieliny prostatyczne.

Prostatę znajdziemy w obszarze pomiędzy miednicą mniejszą, odbytem i pęcherzem moczowym dookoła cewki moczowej. Prostata dotyka się ściany odbytu i jest więc bardzo łatwo osiągalna.

Masaż tego narządu jest zalecany nie tylko ze względów medycznych, ale i erotycznych. Prostata to obszar bardzo podatny na bodźce, co u większości mężczyzn powoduje samoczynną erekcję. Istnieją opinie, że dzięki stymulacji prostaty mężczyzna może osiągnąć wielokrotny orgazm. Uważa się, że tam właśnie znajduje się męski punkt G. W okolicy prostaty i krocza zbiegają się ważne grupy nerwów kontrolujących organy płciowe, w tym również te odpowiedzialne za erekcję, orgazm i wytrysk. Oznacza to, że okolica ta jest centrum dowodzenia przyjemnością seksualną u mężczyzny. Stymulacja męskiego punktu G może otworzyć bramy do doznań seksualnych, .

Masaż prostaty jest bardzo ważny dla każdego mężczyzny, powinien być regularnie wykonywany, aby utrzymać ten gruczoł i mężczyznę w zdrowiu. Może ona być bowiem atakowana różnymi chorobami. U mężczyzn między 19 a 40 rokiem życia, najczęstszą dolegliwością jest zapalenie prostaty. Mężczyźni powyżej 45 roku życia cierpią na powiększenie prostaty, które prowadzić może do rozrostu stercza, a nawet raka.

Masaż prostaty zmniejsza ryzyko zachorowania na którąś z tych dolegliwości.

Ponadto masaż prostaty zalecany jest osobom starającym się o potomstwo. Regularny masaż poprawia żywotność plemników i zwiększa ilość nasienia .

W naszym salonie masaż prostaty może być wykonany za pomocą dłoni lub stymulatora.


Odkryj Zdjęcie